Júniusi Rajmond klub rendezvény

2016.05.30. 21:47
Kedves Érdeklődők és Levelező Lista Tagok!

2016.06.03-án, pénteken 16 órától ismét Rajmond klub foglalkozást tartunk a SOFI-ban. A fiataloknak folytatódik a főzési tanfolyam a szülőket Németh Krisztina szakpszichológus várja.

Helyszín: Budapest, XVIII. Kondor Béla Sétány 15. (SOFI Iskola). Bejárat a Havanna u. 54. számú házzal szemben a Havanna utca felől.

Németh Krisztina előadásának témája:

1.         A stressz csökkentésének lehetőségei

Üdvözlettel