Meghívó Rajmond klubra.

2017.01.07. 15:58
Meghívó

A 2017-es évben mindenkinek boldog, sikeres új évet és erőt, kitartást kívánunk.

Január 13-án pénteken, 16 órától  a SOFI-ban (Bp. XVIII. Kondor Béla sétány 15.) ismét Rajmond klub rendezvényt tartunk autizmussal érintett felnőtt fiatal klubtagjainknak és szülőknek.
Szülők vendége többek által ismert, Alapítványunknál évek óta foglalkoztatott Zuborné Magyar Andrea gyógypedagógus lesz.
Előadásának témája: Felnőtt autizmussal élők önálló életre nevelése a családban. Tapasztalataim.
A fiataloknak Macsádi Dóra gyógytornász tart játékos sportfoglalkozást a tornateremben. Belépés tornacipőben.
Elméleti téma: az egészséges életmód.
Klubfoglalkozást vezeti: Dózsa Lilla gyógypedagógus.

2021.10.05. 10:15

2021.szeptember 24-én megalakult 5 civil szervezet részvételével a Budapesten és környékén működő AUTLAKSZ Lakhatási Szövetség az Autista Emberekért. A Szövetség további tagokat, pártoló tagokat és támogatókat keres. Érdeklődni a gulyas_tibor@t-online.hu címen lehet.